Hier mee ben ik al een aantal keer begonnen, maar vanwege de aanzien van de problemen, heb ik opzij gelegd.
Niet boos bedoeld maar door je kop in het zand te steken raak je alleen maar verder in de shit.
Wij hebben dit ook jaren gedaan maar wat heb ik daar een spijt van. We waren bezig met overleven ipv leven. En dan overleven met allerlei medicatie om maar rust in ons hoofd te krijgen omdat we ook gewoon niet meer ons probleem onder ogen durfden te komen ook uit schaamte natuurlijk. Onze omgeving wist niets en we durfden ook niemand om hulp te vragen.
Echt onderneem actie. Maak voor jezelf eerst al je post open. Sorteer het en maak een overzicht van je schulden. Kijk ook in het BKR register zodat je zeker weet dat je niets over het hoofd ziet.
Je moet echt echt echt even door die verschrikkelijke zure appel heen bijten en een paar dagen vrij nemen om dit in één keer rond te maken!
Heel veel succes