Ja het is nu ook al erg goedkoop voor mensen bijna gratis met nauwelijks inkomen, en zullen de zelfde zijn grotendeels die zo weinig verdienen dat zij geen belasting afdragen.
En eigenlijk was het een beetje dat we weg blijven van politiek, het weerwoord in Den Haag was dat vergeleken met landen om ons heen wij er heel aardig tussen uit springen, en dat de SP altijd maar denkt in een ander systeem voor de problemen.
Zo is er altijd wat om over te debatteren ( debatteren: het roerend oneens zijn met elkaar )
Misschien als eerste opzet, dat al die reserves die zo bedacht zijn, in een overheid pot moet worden gestort, werkt volgens mij erg goed de centjes afpakken en is gelijk niet leuk meer, of sport.
Mogelijk dat het dan een motivatie of sport voor de heren word, de concurrent op 1 nul achter te zetten op kwaliteit of efficiëntie.
Er moet toch een reden zijn om naar je werk te gaan, of niet soms.