Ze zijn weer verkrijgbaar, de vooraf ingevulde belasting aangiften.
De belastingdienst vult dan alvast de gegevens in zoals ze bij hen bekend zijn.
Vooral veel ouderen zijn hier in het verleden mee de boot in gegaan.
Maar ook veel mensen die niet zo goed zijn met cijfers maken hier gebruik van.
Als je leeft met schulden is het ontzettend belangrijk dat je de Belastingdienst NIET op je schulden lijst hebt staan.
Daarom,.. reken alsjeblieft alles zelf na.
Dat is niet moeilijk. Gewoon met je map en een rekenmachine.
Elke vraag op het forumilier heeft een "?" ernaast staan. Als je daarop klikt wordt er uitgelegd wat er wordt bedoeld.
Kom je er niet uit? Schrijf het nummer van de vraag op en bel met de belastingtelefoon.
0800 - 0543 (gratis). Voor vragen over belastingen en toeslagen.
Bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 20.00 uur en op vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. In maart is de BelastingTelefoon voor vragen over de aangifte inkomstenbelasting extra geopend: op vrijdagavond tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur.
Houd uw burgerservicenummer bij de hand. Dit staat op uw paspoort, loonstrook en rijbewijs. Als wij uw vraag niet meteen kunnen beantwoorden, wordt u later teruggebeld.
Waarom?
Als de Belastingdienst een fout heeft gemaakt in de berekening (dat overkomt ze namelijk noooooit,... de Belastingdienst maakt geen fouten, toch?

)
Dan draait u en niemand anders op voor de kosten die daarbij komen kijken, dat is zonde van de rente die daarbij gerekend wordt en bovendien is de Belastingdienst afdeling Inkomstenbelasting geen schuldeiser die je wil hebben. Zij staan met stip boven aan iedere schuldeiser die er maar bestaat!
http://www.nu.nl/geldzaken/3715073/controleer-vooraf-ingevulde-belastingaangifte.html